denimbox.pl

denimbox.pl – moda, uroda

dekolt hiszpański
Moda

Dekolt hiszpański – dla kogo i na jaką okazję?

Wśród kobiet coraz większą popularnością cieszy się hiszpański dekolt, który często nazywany jest również dekoltem carmen. Wynika to z faktu, iż jest on niezwykle seksowy i kobiecy. Panie często decydują się na niego zwłaszcza latem. To idealna pora na odsłonięcie ramion.

Dekolt hiszpański dla każdej z pań

Często sądzi się, że odkrywać ramiona wypada tylko młodym kobietom. Nic bardziej mylnego. Także dojrzałe kobiety śmiało mogą wprowadzić do swojej garderoby stylizacje z hiszpańskim dekoltem. To idealny sposób na to, aby latem w bardzo elegancki sposób odsłonić nieco ciała. Dekolt hiszpański to dekolt poziomy, otwarty, czyli taki, który odsłania ramiona.

Do jakiej sylwetki hiszpański dekolt?

Noszenie dekoltu hiszpańskiego polecić można paniom o szczupłej i drobnej sylwetce, które pragną podkreślić ramiona. Dekolt hiszpański optycznie wydłuża bowiem szyję, poszerza linię ramion oraz odwraca uwagę od dołu sylwetki. Jednak nie tylko szczupłe i drobne panie mogą na taki dekolt postawić. To także dobre rozwiązanie dla pań o szerokich ramionach. Muszą one jedynie zrównoważyć górną część sylwetki z dolną. W tym celu założyć wystarczy wzorzyste i szerokie spodnie bądź jednokolorowy komplet.

Na jaką okazję hiszpański dekolt?

Dekolt hiszpański to świetny wybór na wiele różnych okazji. Przewiewna sukienka z takim dekoltem bardzo dobrze sprawdzi się na spacerze, na plaży czy na wycieczce. Wieczorem, kiedy zrobi się już nieco chłodniej, śmiało można założyć bluzkę z hiszpańskim dekoltem. Zestawiona ze spodniami i żakietem może stanowić także idealną stylizację do pracy. Śmiało można zatem powiedzieć, że stylizacje z hiszpańskim dekoltem bardzo dobrze sprawdzają się przy niemal każdej okazji.

Dekolt hiszpański z ramiączkami

Trzeba jednak przyznać, że nie każda kobieta preferuje staniki bez ramiączek. Nie oznacza to jednak, że dla tych pań stylizacje z hiszpańskim dekoltem są raczej nieosiągalne. Wręcz przeciwnie. Świetnym wyborem może być tu sukienka hiszpanka z ramiączkami. Taka sukienka również pozwala na to, aby w ciepłe dni odsłonić ramiona, a z drugiej strony kobiet spokojnie założyć może biustonosz z ramiączkami.

Jak wspomniano, stylizacje z hiszpańskim dekoltem cieszą się wśród pań coraz większą popularnością. Tym bardziej że wybór różnego rodzaju stylizacji jest tu niezwykle szeroki. Jeśli zatem któraś z pań nie posiada jeszcze w swojej garderobie bluzki lub sukienki z takim dekoltem, to warto zastanowić się właśnie nad takim zakupem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.